Neohodnotené

Prenosná taška s jednorožcom Atonio Juan 92107

Prenosná taška pre bábätká velkosti 42 cm s dvoma ušami a s vankúšom pod hlavu. Balenie taktiež obsahuje plienku a dudlík.

Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Skladom
Kód: 92107
Značka: Antonio Juan
€32
Kategória: Doplnky
Hmotnosť: 1 kg
Výrobca: Antonio Juan
Obsah balenia:: Taška, vankúš, plienka, cumlík

Prenosná taška pre bábätká velkosti 42 cm s dvoma ušami a s vankúšom pod hlavu. Balenie taktiež obsahuje plienku a dudlík.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu