Neohodnotené

Realistická bábika - dievčatko - 42 cm Carla Ajuar

Realistické bábätko je ako živé. Dievčatko Carla Ajuar  je vyrobená v Španielsku firmou Antonio Juan.  Carla Ajuar má 42 cm,Telíčko má z mäkčeného vinylu ktorý je príjemný na dotyk. Carla Ajuar má aj cumlík. Bábätko spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčame ho pre deti od 3 rokou.

Môžeme doručiť do:
29.10.2021
Skladom
Kód: 50156
Značka: Antonio Juan
€90
Kategória: Realistické bábätká
Druh bábiky: Bábätko
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Vinyl
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno

Realistické bábätko je ako živé. Dievčatko Carla Ajuar  je vyrobená v Španielsku firmou Antonio Juan.  Carla Ajuar má 42 cm,Telíčko má z mäkčeného vinylu ktorý je príjemný na dotyk. Carla Ajuar má aj cumlík. Bábätko spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčame ho pre deti od 3 rokou. Súčastou balenia je všetko ako na obrázku a to je deka, cumlík, body, topánočky a podbradník.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan