Neohodnotené

Realistické bábäatko Babydoo

realistické miminko dievcatko Babydoo je vyrobená Španielskou firmou Antonio Juan. Dievcatko ma 50 cm, mäkké - látkové telíčko, vinylovu hlavičku a končatiny.   Je balená v darčekovej krabici. bábätko splňuje bezpečnostné a zdravotní normy (CE). Odporúčané pre deti od 3 let.

Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Skladom
Kód: 18204
Značka: Antonio Juan
€81,50
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Výrobca: Antonio Juan

Realistické miminko dievcatko Babydoo je vyrobená Španielskou firmou Antonio Juan. Dievcatko ma 50 cm, mäkké - látkové telíčko, vinylovu hlavičku a končatiny.   Je balená v darčekovej krabici. bábätko splňuje bezpečnostné a zdravotní normy (CE). Odporúčané pre deti od 3 let.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu