Neohodnotené

Realistické bábätko Luna od Antonio Juan 33227

Krásne realistické miminko, ktoré spinka na veľkom vankúši. Dievčatko Luna je vyrobená v Španielsku firmou Antonio Juan. Je dlhá 40cm, nemá vlasy. Má mäkké- látkové telíčko, hlavička a končatiny sú z mäkkého vinylu. Luna má dudlík. Bábätko je oblečené v pletenom body. Ma čiapočku a ponožky.

Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Skladom
Kód: 33227
Značka: Antonio Juan
€80
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1.1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: Zatvorené
Dudlík: Áno

Krásne realistické bábätko, ktoré spinka na veľkom vankúši. Dievčatko Luna je vyrobená v Španielsku firmou Antonio Juan. Je dlhá 40 cm, nemá vlasy. Má mäkké- látkové telíčko, hlavička a končatiny sú z mäkkého vinylu. Luna ma dudlik.

Bábätko je od Španielského výrobcu Antonio Juan a je balená v darčekovej krabici.Bábika obsahuje bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Doporučuje sa od 3 rokov.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu