Neohodnotené

Realistické bábätko Luni v zavinovačke od Antonio Juan 26cm

Realistické bábätko Luni je 26 cm dlhá a je vyrobená španielskou firmou Antonio Juan. Bábätko je detailne spracované od faldíkov až po pohlavie. Spiace dievčatko má celovinylové telíčko. Spí v ružovej zavinovačke a má na sebe gaťky a čiapku.

Môžeme doručiť do:
15.6.2023
Skladom
Kód: 4074
Značka: Antonio Juan
€31,70
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 0.7 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: do 27 cm
Telíčko: Vinyl
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce

Realistické bábätko Luni je  26 cm dlhá a je vyrobená španielskou firmou Antonio Juan. Bábätko je detailne spracované od faldíkov až po pohlavie. Spiace dievčatko má celovinylové telíčko. Spí v ružovej zavinovačke a má na sebe gaťky a čiapku.

Luni je balená v krásnej darčekovej krabici, spĺňa vstky zdravotné normy CE. Odporúča sa od 3rokov.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu