Neohodnotené

Realistické dievčatko Nica v taške s motýľmi od Antonia Juana 50155

Dievčatko Nica je živé bábätko vysoké 42 cm, ktoré vyrobil Antonio Juan v Španielsku. Celé telo je vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: 50155
Značka: Antonio Juan
€81,50
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Vinyl
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Nie
Funkcie: Nie

Dievčatko Nica je živé bábätko vysoké 42 cm, ktoré vyrobil Antonio Juan v Španielsku. Celé telo je vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Detaily telíčka sú starostlivo prepracované vrátane pohlavia. Dieťatko nemá vlasy a má modré nemrkajúce oči a nalepené mihalnice. Má oblečené nohavičky a ružový svetrík, cez ktorý má svetloružové šaty. Na hlave má čelenku s motívmi motýľov. Dieťa je v spacom vaku, ktorý je tiež zdobený motýľom.

Bábätko od Antonia Juana je zabalené v darčekovej krabici. Bábätko spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčame pre deti od 3 rokov.

antonio

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu