Neohodnotené

Realistické dievčatko Toneta s vlasmi od Antonio Juan 60146

Krásne realistické bábätko od španielskej spoločnosti Antonio Juan, dievčatko Toneta, je vysoké 33 cm, vyrobené z mäkkého vinylu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Telo je starostlivo prepracované do najmenších detailov vrátane pohlavia. Bábika má čierne kratšie vlasy.

Môžeme doručiť do:
4.12.2023
Skladom
Kód: 60146
Značka: Antonio Juan
€53,50
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 28 - 33 cm
Telíčko: Vinyl
Farba vlasov: Čierne
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno
Funkcie: Vydáva zvuk

Krásne realistické bábätko od španielskej spoločnosti Antonio Juan, dievčatko Toneta, je vysoké 33 cm, vyrobené z mäkkého vinylu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. Telo je starostlivo prepracované do najmenších detailov vrátane pohlavia. Bábika má čierne kratšie vlasy. Toneta je oblečená do ružovo-bieleho pruhovaného trička a nohavíc. Na hlave má uviazanú čelenku tiež z rovnakej pruhovanej látky. Na nohách má ružové ponožky. Dieťa leží na ružovo-bielej deke, ktorá je súčasťou balenia, rovnako ako cumlík.

Bábätko od španielskej spoločnosti Antonio Juan je zabalené v darčekovej krabici a spĺňa zdravotné a bezpečnostné normy (CE). Odporúča sa pre deti od 3 rokov.

antonio

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu