Neohodnotené

Realistické dievčatko Toneta v ružovej zavinovačke od Antonio Juan 7030

Krásne realistické bábätko, ktoré vyrobil Antonio Juan v Španielsku, je dievčatko Toneta v ružovej zavinovačke. Tonetka je dlhá 34 cm, má mäkké bahenné telíčko, keď jej stlačíme bruško, vydáva zvuky ako bábätko.

Momentálne nedostupné
Kód: 92110
Značka: Antonio Juan
€54,50
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 34 - 39 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno
Funkcie: Vydáva zvuk

Krásne realistické bábätko, ktoré vyrobil Antonio Juan v Španielsku, je dievčatko Toneta v ružovej zavinovačke. Tonetka je dlhá 34 cm, má mäkké bahenné telíčko, keď jej stlačíme bruško, vydáva zvuky ako bábätko. Jej hlava a končatiny sú vyrobené z mäkkého vinylu. Realistické bábätko Toneta v zavinovačke má akrylové nemrkajúce oči a nalepené riasy. Toneta je oblečená do bielej blúzky s ružovými bodkami, krátkych ružových nohavičiek, čiapky s ušami a ponožiek. Má cumlík, ktorý drží v ústach, a leží v mäkkej zavinovačke.

Dieťa spĺňa zdravotné a bezpečnostné normy (CE). Odporúčame pre deti od 3 rokov.

antonio

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu