Neohodnotené

Bábika Borja v pruhovanej súprave od Paola Reina z edície Los Ninos s látkovým telíčkom

Realistická bábika Borja, je krásna veľká bábika od firmy Paola Reina. Bábika je vyrobenáv Španielsku a je 60 cm vysoká. Má mäkké látkové telíčko. Vinylové nožičky, ručičky a hlavičku.

 

Môžeme doručiť do:
14.2.2023
Skladom
Kód: PR08564
Značka: Paola Reina
€55,50
Kategória: Bábiky
Hmotnosť: 1.4 kg
Druh bábiky: Bábika
Výrobca: Paola Reina
Pohlavie: Chlapček
Veľkosť: 56 cm a viac
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: Hnedé
Oči: žmurkajúce

Realistická bábika Borja, je krásny veľký chlapček od firmy Paola Reina. Bábika je vyrobenáv Španielsku a je 60 cm vysoká. Má mäkké látkové telíčko. Vinylové nožičky, ručičky a hlavičku.

 

Má modré žmurkajúce oči a je oblečený do modro bieleej súpravy s dinosaurom 

 

Je to veľmi milá bábika ktorá vyčarí úsmev na tvári každého dieťaťa. 

Bábika spĺňa bezpečnostné normy (CE). Odporúčaná pre deti od 3 rokov. 

Realistické bábiky a bábätká od Paola reina sú ako živé a urobia vašim ratolestiam radosť. Bábiky sú balené v darčekovej krabici.

Paola reina u nás v ponuke www.realisticka-babika.eu

Paola Reina je tradičný španielsky výrobca realistických bábik a bábätiek. Firma vznikla ako rodinný podnik v roku 1994 v Alicante v Španielsku - Kastílii. Od založenia firmy sa vytvoril tým odborníkov na výrobu bábik, ktorý dokáže skĺbiť svoje viac ako 30 ročné skúsenosti v odbore s požiadavkami a trendmi dnešnej doby. Bábiky z továrne Paola Reina sú originálne, veľmi kvalitné, bez ftalátov a voňajú po vanilke. Aj ich oblečenie je precízne spracované. Všetky komponenty sú varobené v Španielsku z európskych surovín a výrobky spĺňajú všetky bezpečnostné normy vzťahujúce sa k bábikám.

Späť do obchodu