Neohodnotené

Moj Prvý Reborn Alexandra s čelenkou od Antonio Juan 81278

Mi Primer Reborn Alejandra con diadema para ti

Môj prvý reborn je bábika, ktorá má podľa slov výrobcu niektoré vlastnosti rebornov, ale nie 100 %.

Moje prvé reborn dievčatko Alexandra je 52 cm vysoké a má modré nemrkajúce oči. Jej hmotnosť je 1,75 kg.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: 81278
Značka: Antonio Juan
€98
Kategória: Reborn bábätká
Hmotnosť: 1.75 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 47 - 55 cm
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno

Môj prvý reborn je bábika, ktorá má podľa slov výrobcu niektoré vlastnosti rebornov, ale nie 100 %.

Moje prvé reborn dievčatko Alexandra je 52 cm vysoké a má modré nemrkajúce oči. Jej hmotnosť je 1,75 kg. Jej telo je z mäkkej látky, hlava a končatiny sú z vinylu, s niektorými ručne kreslenými detailmi, ako sú nechty, obočie, sliny.

Malá Alexandra má plienku a je oblečená do bielych šiat s malou potlačou a pruhovaných ružovo-bielych nohavíc. Na hlave má čelenku z rovnakej látky a ešte jednu pre dievčatko, ktoré sa o ňu bude starať. Alexandra má tiež ružovú šatku okolo krku a cumlík, ktorý drží v ústach.

Dieťatko má svoj rodný list a je zabalené v darčekovej škatuľke.

Bábätko je od španielskej spoločnosti Antonio Juan a spĺňa zdravotné a bezpečnostné normy (CE). Odporúčame pre deti od 3 rokov.

 

mi-primer-reborn-ok

 

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu