Neohodnotené

Môj prvý reborn Daniela od Antonio Juan 8155

Mi Primer Reborn Daniela gatitos

Môj prvý reborn je bábika - podľa slov výrobcu, ktorá má niektoré vlastnosti rebornov, ale nie 100 %.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: 8155
Značka: Antonio Juan
€107
Kategória: Reborn bábätká
Hmotnosť: 1.75 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 47 - 55 cm
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno

Môj prvý reborn je bábika - podľa slov výrobcu, ktorá má niektoré vlastnosti rebornov, ale nie 100 %.

Je dlhá 52 cm, váži 1,75 kg. Jej telo je z mäkkej látky, hlava a končatiny sú z vinylu, s niekoľkými ručne dokreslenými detailmi, ako sú nechty, obočie, sliny. Dieťa je oblečené do bieleho pyžama s dlhými rukávmi a nohavicami s obrázkami mačiek a čiapky z rovnakého materiálu. Daniela má na sebe biele ponožky, cumlík a plyšové zvieratko. Dieťa leží na deke, z jednej strany ružovej a z druhej bielej s mačičkami.

Má svoj rodný list a je zabalená v darčekovej škatuli.

Dieťa je vyrobené španielskou spoločnosťou Antonio Juan a spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúča sa pre deti od 3 rokov.

mi-primer-reborn-ok

 

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu