Neohodnotené

Moj Prvý Reborn Martina v zástere od Antonio Juan 81381

Mi Primer Reborn Martina ratoncita con guardadientes

Môj prvý reborn je bábika - podľa slov výrobcu, ktorá má niektoré vlastnosti rebornov, ale nie 100 %.

Dievčatko Martina je 52 cm vysoké a má modré nežmurkajúce oči. Jej hmotnosť je 1,75 kg. Jej telo je z mäkkej tkaniny, hlava a končatiny sú z vinylu s niektorými ručne kreslenými detailmi, ako sú nechty, obočie, sliny.

Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Skladom
Kód: 81381
Značka: Antonio Juan
€103
Kategória: Reborn bábätká
Hmotnosť: 1.75 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 47 - 55 cm
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Nie

Môj prvý reborn je bábika - podľa slov výrobcu, ktorá má niektoré vlastnosti rebornov, ale nie 100 %.

Dievčatko Martina je 52 cm vysoké a má modré nežmurkajúce oči. Jej hmotnosť je 1,75 kg. Jej telo je z mäkkej látky, hlava a končatiny sú z vinylu, s niektorými ručne kreslenými detailmi, ako sú nechty, obočie, sliny.

Malá Martina je oblečená do letných šiat s drobnými kvetmi, cez ktoré má uviazanú žltobielu károvanú zásteru, a má aj golier z rovnakej látky. Na hlave má čelenku s ušami. Súčasťou je vrecúško v tvare myšky pre Zúbkovú vílu pod jej vankúšom.

Dieťa má svoj rodný list a je zabalené v darčekovej škatuľke.

Bábätko od španielskej spoločnosti Antonio Juan spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúča sa pre deti od 3 rokov. 

mi-primer-reborn-ok

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu