Neohodnotené

Reborn Ane - Marina & Pau 3035

Krásne rebornované bábätko dievčatko Ane je vyrobené v Španielsku firmou Marina & Pau. Má mäkké – látkové telíčko, len hlava, ruky a nohy sú z vinylu. Je 45 cm dlhá a váži 1,7 kg, čím sa viac podobá skutočnému bábätku.

Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Skladom
Kód: MP3035
Značka: Marina & Pau
€111
Kategória: Reborn bábätká
Hmotnosť: 1.7 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Farba vlasov: Hnedé
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Nie

Krásne rebornované bábätko dievčatko Ane je vyrobené v Španielsku firmou Marina & Pau. Má mäkké – látkové telíčko, len hlava, ruky a nohy sú z vinylu. Je 45 cm dlhá a váži 1,7 kg, čím sa viac podobá skutočnému bábätku. Bábätko má maľované nechtíky, žilky na telíčku, sliny pri pusine a miestami červenšie fliačky. Má kĺby v ramenách aj bedrách, preto môže sedieť a lepšie sa s ním manipuluje. Bábätko má modré nemrkacie oči a krátke tmavo hnedé vlásky.

Ane je oblečená do bieleho trička a nohavičiek s tmavými hviezdičkami, cez tričko má ružový pletený svetrík s myškou. Na hlave má ružovú pletenú čiapku a nôh má ružové pletené ponožky. K bábätku patrí aj cumlík, krabička na cumlík a certifikát.

Bábika od firmy Marina & Pau zo Španielska je balená v darčekovej krabici a spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčané pre deti od 3 rokov.

Marina 2

Do rodiny Španielskych výrobcov bábik sa v roku 2019 pridala značka Marina & Pau. Pochádzajú z kraja bábik z Onil v Španielsku. Značka Marina & Pau bola založená šikovnými ľuďmi s viac ako 20 ročnými skúsenosťami s výrobou bábik z okolitých tovární na výrobu bábik.

Späť do obchodu