Reborn bábätko "Happy Reborn" od firmy Antonio Juan

Nádherné reborn práve narodené bábätko "Happy Reborn" od Španielského výrobcu Antonio Juan ktorá je dotiahnutá do najdrobnejších detailov. 

Môžeme doručiť do:
5.10.2020
Skladom
Kód: 8121
Značka: Antonio Juan
€226,80
Kategória: Reborn bábätká
Hmotnosť: 1.7 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 34 - 39 cm
Telíčko: Látkové
Dĺžka vlasov: bez vlasov
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce

 

Firma Antonio Juan rozširuje svoju ponuku o ďalšie reborn bábätko. Jedno z nich je práve narodené "Happy Reborn". Je 40 cm dlhé a váži 1,4 kg.

Telíčko má mäkké, hlavičku a končatiny z vinylu s ručne dokreslovanými detailami (žilky, nechtíky, začervenaná pokožka v záhyboch na kolienkach vrátane vlasov. Na detailnú maľbu sú použité akrylové farby. Aby bolo bábätko čo najskutočnejšie, koža sa upravuje tak aby bola trošku ochlpená. Časi výroby je možné vzhliadnuť na videu, ako aj fotky od výrobcu

Video  http://antoniojuansl.com/accion/

Fotky  http://antoniojuansl.com/sweet-reborns/ 

 

 

Bábätko je balené v darčekovej krabici a má certifikát pôvodu.

 

Slovami výrobcu je bábika  umelecké dielo a keď sa jej venuje určitá  starostlivosť, bude stále pekná ako na začiatku.

Odporúčania výrobcu, ako sa starať o bábiku:

  • Je potrebné si uvedomiť, že táto bábika je umelecké dielo a podla toho sa k nej musíme správať.
  • Nieje to hračka, je to zberateľský predmet vysokej kvality pre dospelých a je nutné sa o ňu starať. Toto miminko nieje vhodné pre deti mladšie ako 14 rokov. Zaobchádzajte s ním, ako keby to bolo skutočne práve narodené miminko.
  • Ak je to potrebné, môže sa koža vyčistiť jemnou handričkou navlhčenou čistou vodou. Na kožu by sa nemalo používať žiadne mydlo ani krémy, koža sa nemá  trieť a rozhodne sa na čistenie nesmú používať vlhčené obrúsky pre bábätká, ktoré obsahujú alkohol, pretože by mohli zničiť celý povrch telíčka. Ak chceme miminko navoňať, je možné navoňať len oblečenie, na kožu sa nesmie nič také aplikovať. Je dobré si pamätať, že toto miminko je stále čisté a nemá rado vodu. NIKDY HO NEKÚPTE!
  • Používanie čiapočiek môže poškodiť kresbu vlasov, spôsobiť jej oder, nedávajte jej ich.
  • Radíme, aby ste  nevkladali miminku dudlík, pery miminka sa dotykom otierajú. Neustálym používaním dudlíka alebo flašky sa môže poničiť lesk a farba pier. Ak chcete miminko zachovať v bezchybnom stave, nepoužívajte dudlík.
  • Pri čistení očí je nutné byť veľmi opatrný, riasy sú z prírodného vlákna a sú veľmi jemné, kvôli manipulácii alebo časom sa môžu poškodiť.
  • S ručičkami a nožičkami miminka sa môže pohybovať len opatrne  a nenásilne, aby sa nepotrhali. S hlavičkou sa dá len mierne otáčať, aby sa nepoškodilo jej pripevnenie a aby sa nepotrhalo telíčko.
  • Ak má niekto kardiostimulátor, nemusí sa ničoho obávať, miminko neobsahuje žiadne magnety. Každý si ho môže v kľude používať.