Neohodnotené

Reborn bábätko - BMartina 81276 - 52 cm od firmy Antonio Juan

Môj prvý reborn je bábika - slovami výrobcu, ktorá má niektoré vlastnosti rebornov, ale nie na 100%. Bábätko dievčatko Martina je 52 cm vysoká a má modré nemrkacie oči. Jej hmotnosť je 1,75 kg.

Môžeme doručiť do:
30.3.2023
Skladom
Kód: 81276
Značka: Antonio Juan
€115
Kategória: Reborn bábätká
Hmotnosť: 1.75 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 47 - 55 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno

Môj prvý reborn je bábika - slovami výrobcu, ktorá má niektoré vlastnosti rebornov, ale nie na 100%. Bábätko dievčatko Martina je 52 cm vysoká a má modré nemrkacie oči. Jej hmotnosť je 1,75 kg.

Telíčko má mäkké-látkové, hlavičku a končatiny z vinylu, s niektorými ručne dokresľovanými detailmi napr. nechtíkmi, obočím, slinami. Bábätko Martina má plienku a je oblečená do ružových šiat s potlačou bielych kvetov, rovnako farebných nohavičiek, pleteného svetríka a čiapočky. Bábätko má cumlík, ktorý mu drží v pusinke a ružovú pletenú dečku.

Tiež má svoj rodný list a je balené v darčekovej krabici. Bábätko od španielskej firmy Antonio Juan spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčané pre deti od 3 rokov.

 

mi-primer-reborn-ok

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu