Neohodnotené

Realistická bábika - dievčatko Carla 40 cm Antonio Juan

Realistické dievčatko Carla je vyrobená Španielskou firmou Antonio Juan. Dievčatko má 40cm, látkové telíčko, končatiny a hlavička sú vyrobené s mäkčeného vinylu. 

Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Skladom
Kód: 3390
Značka: Antonio Juan
€70,44
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: Hnedé
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno

Realistické dievčatko Carla je vyrobená Španielskou firmou Antonio Juan. Dievčatko má 40cm, látkové telíčko, končatiny a hlavička sú vyrobené s mäkčeného vinylu. Carla má hnedé vlasy a cumlík. Je oblečený v sivej súprave s látkovými papučkami. Realisticky chlapček je zabalený v krásnej darčekovej krabici, spĺňa všetky podmienky bezpečnosti a zdravotné normy CE. Doporučuje sa od 3 rokov.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu