Neohodnotené

Realistické bábäatko Nica, Antonio Juan 33230

Roztomilé realistické bábätko chlapček Nico je vyrobený v Španielsku firmou Antonio Juan a je 40 cm vysoký. Má mäkké - látkové telíčko, len hlavička a končatiny sú vyrobené z mäkčeného vinylu

Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Skladom
Kód: 33230
Značka: Antonio Juan
€78 –3 % €75,50
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Chlapček
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Funkcie: Nie
vyrp11 626833230 3
€78 –3 %

 

 

 
Roztomilé realistické bábätko chlapček Nico je vyrobený v Španielsku firmou Antonio Juan a je 40 cm vysoký. Má mäkké - látkové telíčko, len hlavička a končatiny sú vyrobené z mäkčeného vinylu. Končatiny sú k telu pripojené kĺby, teda bábätko môže pohybovať končatinami a samo sedieť. Nico je oblečený v bielej blúzičke a šedých krátkych nohaviciach s trakmi.
Na hlave má pletenú šedú čiapku a na nohách ponožky. Bábätko má pri sebe vankúšik v tvare hviezdičky.
Nico tvorí párik s bábätkom dievčatko Nica, sú to rovnaké bábätká a majú podobné oblečenie a vankúšiky.

 

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu