Neohodnotené

Dievčatko na dečke s jednorožcom Antonio Juan 33223

Krásne realistické bábätko, bábätko-dievčatko na dečke s jednorožcami je vyrobené v Španielsku firmou Antonio Juan. Bábätko je 40 cm dlhé, má mäkké-látkové telíčko.

Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Skladom
Kód: 33223
Značka: Antonio Juan
€73,50
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno
Funkcie: Nie

Krásne realistické bábätko, bábätko-dievčatko na dečke s jednorožcami je vyrobené v Španielsku firmou Antonio Juan. Bábätko je 40 cm dlhé, má mäkké-látkové telíčko. Hlavička a končatiny sú vyrobené z mäkčeného vinylu, končatiny sú k telu pripojené kĺby. Má modré nemrkací akrylové oči. Bábätko dievčatko je oblečená do tmavo ružovej pletenej súpravičky, ktorá sa skladá zo svetríka, dlhých nohavičiek a čiapočky. Bábätko má ešte okolo krku podbradník a patrí k nemu biela deka s jednorožcami.

Bábika má cumlík, ktorý drží v pusinke. Realistické bábätko je balené v peknej darčekovej krabici. Bábätko spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčané pre deti od 3 rokov.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu