Neohodnotené

Realistické bábäatko Pipo, Antonio Juan 33234

Usmievavé realistické bábätko chlapček Pipo je vyrobený v Španielsku firmou Antonio Juan a je 40 cm vysoký.

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Skladom
Kód: 33234
Značka: Antonio Juan
€77
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Chlapček
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: Hnedé
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno
Funkcie: Nie

Usmievavé realistické bábätko chlapček Pipo je vyrobený v Španielsku firmou Antonio Juan a je 40 cm vysoký. Má mäkké - látkové telíčko, len hlavička a končatiny sú vyrobené z mäkčeného vinylu. Končatiny sú k telu pripojené kĺby, teda bábätko môže pohybovať končatinami a samo sedieť. Chlapček má krátke tmavé vlasy a hnedé nemrkací oči.

Pipo je oblečený v bielej košieľke a žltých dupačkách so šitou ozdôbkou na brušku. Na hlave má žltú pletenú čiapku s uškami. Bábätko má pri sebe veľký modro-biely pruhovaný vankúš a cumlík, ktorý mu drží v pusinke.

Bábätko od firmy Antonio Juan zo Španielska je balené v krásnej darčekovej krabici a spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčané pre deti od 3 rokov.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu