Neohodnotené

Realistické bábätko - spiace dievčatko Luni 22cm od Antonio Juan

Spiace dievčatko Luni je vyrobený Španielskou firmou Antonio Juan. Luni má látkové telíčko, končatiny a hlavičku má z mäkčeného vinylu. Je balená v krásnej darčekovej krabici, má cumlík. Luni splní očakávania každej malej princeznej. Bábika je 22 cm dlhá.

 

 

 

 

 

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: 1787
Značka: Antonio Juan
€45,60
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: do 27 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: Zatvorené
Dudlík: Áno

Spiace dievčatko Luni je vyrobený Španielskou firmou Antonio Juan. Luni má látkové telíčko, končatiny a hlavičku má z mäkčeného vinylu. Je balená v krásnej darčekovej krabici, má cumlík. Luni splní očakávania každej malej princeznej. Látkové telíčko poteší hlavne menšie deti bábätko je veľmi prítulné. Bábika je 22 cm dlhá. Táto maličká bábika poteší Vašu princeznú hlavne pri cestovaní. Bábika má tvarovateľnú kostru.

Bábätko spĺňa bezpečnostné normy CE.

 

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu