Neohodnotené

Realistické dievčatko Patrícia od Antonia Juana 33118

Krásne realistické dievčatko s červenými vlasmi vyrobil Antonio Juan v Španielsku. Dieťatko je dlhé 40 cm a má mäkké bruško. Hlava a končatiny sú vyrobené z mäkkého vinylu, končatiny sú k telu pripojené pomocou kĺbov.

Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Skladom
Kód: 33118
Značka: Antonio Juan
€70
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: Ryšavé
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno
Funkcie: Nie

Krásne realistické dievčatko s červenými vlasmi vyrobil Antonio Juan v Španielsku. Dieťatko je dlhé 40 cm a má mäkké bruško. Hlava a končatiny sú vyrobené z mäkkého vinylu, končatiny sú k telu pripojené pomocou kĺbov. Má modré nemrkajúce akrylové oči. Dievčatko je oblečené do svetlej blúzky a nohavíc so šľapkami. Na hlave má čelenku z rovnakej látky ako nohavičky a na nohách má ružové ponožky so sivými bambuľkami. Dieťa má cumlík, ktorý drží v ústach.

 

Realistické bábätko je zabalené v peknej darčekovej krabičke. Bábätko spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúčame pre deti od 3 rokov.

 

antonio

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu