Neohodnotené

Reborn Nica Lazo Toquilla

Firma Antonio Juan rozširuje svoju ponuku o ďalšie reborn bábätko. Jedno z nich je práve narodené miminko "Nica Lazo Toquilla". Je 40 cm dlhé, váži 1,4 kg. Telíčko má mäkké, hlavičku a končatiny z vinylu, s ručne dokreslovanými detailami - žilky, nechtíky, začervenaná pokožka v záhyboch, na kolienkach, vrátane vláskov, sú tu použité akrylové farby.

Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Skladom
Kód: 80115
Značka: Antonio Juan
€155
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1.2 kg
Výrobca: Antonio Juan

 

Toto rozkošné dievčatko "NICA " je oblečené do bielej blúzočky s krajkou. Na nohách má krásne sandálky a na hlavičke čelenku. Miminko má pri sebe aj deku vid.foto.

Miminko je balené v darčekovej krabici a má certifikát o pôvode.

Slová výrobcu sú ,, bábika je umelecký kúsok a pokial sa budete o ňu starať, bude stále pekná ako n a začiatku.

Odporúčania výrobcu, ako sa starať o bábiku:

  • Je potrebné si uvedomiť, že táto bábika je umelecké dielo a podla toho sa k nej musíme správať.
  • Zaobchádzajte s ním, ako keby to bolo skutočne práve narodené miminko.
  • Ak je to potrebné, môže sa koža vyčistiť jemnou handričkou navlhčenou čistou vodou. Na kožu by sa nemalo používať žiadne mydlo ani krémy, koža sa nemá  trieť a rozhodne sa na čistenie nesmú používať vlhčené obrúsky pre bábätká, ktoré obsahujú alkohol, pretože by mohli zničiť celý povrch telíčka. Ak chceme miminko navoňať, je možné navoňať len oblečenie, na kožu sa nesmie nič také aplikovať. Je dobré si pamätať, že toto miminko je stále čisté a nemá rado vodu. NIKDY HO NEKÚPTE!
  • Pri čistení očí je nutné byť veľmi opatrný, riasy sú z prírodného vlákna a sú veľmi jemné, kvôli manipulácii alebo časom sa môžu poškodiť.
  • Ak má niekto kardiostimulátor, nemusí sa ničoho obávať, miminko neobsahuje žiadne magnety. Každý ho môže v kľude používať.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu