Neohodnotené

Realistická bábika dievčatko Helenka od Paola Reina 05194

Krásne realistické bábätko - dievčatko je vyrobená v Španielsku vo firme Paola Reina. Celé telíčko je vyrobené z kvalitného vinylu, vypracované do detailov. Bábätko je dlhé 45 cm, ma modré nežmurkacie očká a nemá vlasy.

Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Skladom
Kód: PR05194
Značka: Paola Reina
€61
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 0.8 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Paola Reina
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Vinyl
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Nie
Funkcie: Nie

Krásne realistické dievčatko Belina vyrobila Paola Reina v Španielsku. Celé telo je vyrobené z kvalitného mäkkého vinylu, prepracované do všetkých detailov a tých, ktoré robia dievčatko dievčatkom. Bábätko je dlhé 45 cm, má akrylové nežmurkajúce modré oči a nemá riasy.

Bábika má oblečené ružovo-biele kockované nohavice a kvetované šaty. Na nohách má nadýchané papučky. Súčasťou balenia je deka, ktorá je z jednej strany nadýchaná ako papučky a z druhej strany ladí s nohavičkami bábätka.

Bábika spĺňa bezpečnostné a zdravotné normy (CE). Odporúča sa pre deti od 3 rokov. Realistické bábätká od Paola Reina urobia vášmu dievčatku radosť, pretože sú nielen ako živé, ale sú aj zabalené v peknej darčekovej krabičke a voňajú po vanilke.

logo

Paola reina u nás v ponuke www.realisticka-babika.eu

Paola Reina je tradičný španielsky výrobca realistických bábik a bábätiek. Firma vznikla ako rodinný podnik v roku 1994 v Alicante v Španielsku - Kastílii. Od založenia firmy sa vytvoril tým odborníkov na výrobu bábik, ktorý dokáže skĺbiť svoje viac ako 30 ročné skúsenosti v odbore s požiadavkami a trendmi dnešnej doby. Bábiky z továrne Paola Reina sú originálne, veľmi kvalitné, bez ftalátov a voňajú po vanilke. Aj ich oblečenie je precízne spracované. Všetky komponenty sú varobené v Španielsku z európskych surovín a výrobky spĺňajú všetky bezpečnostné normy vzťahujúce sa k bábikám.

Späť do obchodu