Neohodnotené

Realistické spiace bábätko Luna na vankúši - 40 cm

Realistická bábätko Luna. Luna spinká na vankúši a v rukách má dečku. Samozrejme nemôže chýbať dudlík :-)

Luna je vyrobená v Španielsku firmou Antonio Juan Luna ma 40cm, mäkké bruško, hlavička a končatiny sú z mäkkého vinylu. Luna je balená v darčekovej krabici.

Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Skladom
Kód: 3392
Značka: Antonio Juan
€63
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1.3 kg
Druh bábiky: Bábätko
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: Zatvorené
Dudlík: Áno

Realistická bábätko Luna. Luna spinká na vankúši a v rukách má dečku. Samozrejme nemôže chýbať dudlík :-) Luna je vyrobená v Španielsku firmou Antonio Juan Luna ma 40cm, mäkké bruško, hlavička a končatiny sú z mäkkého vinylu. Luna je balená v darčekovej krabici.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu