Neohodnotené

Sweet Reborn Carla od Antonio Juan 80321

Spoločnosť Antonio Juan tento rok rozširuje svoju ponuku o ďalšie rebornované deti. Toto je jedno z nich. Je dlhé 40 cm a váži 1,4 kg. Telo je mäkké, hlava a končatiny sú z vinylu, s ručne kreslenými detailmi - žilky, nechty, začervenaná pokožka v záhyboch, na kolenách, vrátane vlasov, použité sú akrylové farby. Aby bolo bábätko čo najreálnejšie, upravujú "kožu" tak, aby bola trochu chlpatá. 

Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Skladom
Kód: 80321
Značka: Antonio Juan
€135
Kategória: Realistické bábätká
Hmotnosť: 1.4 kg
Druh bábiky: Reborn
Výrobca: Antonio Juan
Pohlavie: Dievčatko
Veľkosť: 40 - 46 cm
Telíčko: Látkové
Farba vlasov: bez vlasov
Oči: nežmurkajúce
Dudlík: Áno

Spoločnosť Antonio Juan tento rok rozširuje svoju ponuku o ďalšie rebornované deti. Toto je jedno z nich. Je dlhé 40 cm a váži 1,4 kg. Telo je mäkké, hlava a končatiny sú z vinylu, s ručne kreslenými detailmi - žilky, nechty, začervenaná pokožka v záhyboch, na kolenách, vrátane vlasov, použité sú akrylové farby. Aby bolo bábätko čo najreálnejšie, upravujú "kožu" tak, aby bola trochu chlpatá. 

Toto pekné dievčatko Carla, dieťa "Sweet Reborn", má modré nežmurkajúce oči a je oblečené do svetlého trička a modrobielych šortiek. Okrem toho má bábätko na sebe vestičku a čiapočku. Bábätko má aj cumlík a modrý vankúšik v tvare hviezdičky.

Bábätko je zabalené v darčekovej škatuli a má certifikát o pôvode.

Podľa slov výrobcu je bábika umeleckým dielom a ak sa jej venuje trochu starostlivosti, bude stále taká pekná ako na začiatku.

 sweet-reborn-2020

Slovami výrobcu je bábika  umelecké dielo a keď sa jej venuje určitá  starostlivosť, bude stále pekná ako na začiatku.

Odporúčania výrobcu, ako sa starať o bábiku:

  • Je potrebné si uvedomiť, že táto bábika je umelecké dielo a podla toho sa k nej musíme správať.
  • Nieje to hračka, je to zberateľský predmet vysokej kvality pre dospelých a je nutné sa o ňu starať. Toto miminko nieje vhodné pre deti mladšie ako 14 rokov. Zaobchádzajte s ním, ako keby to bolo skutočne práve narodené miminko.
  • Ak je to potrebné, môže sa koža vyčistiť jemnou handričkou navlhčenou čistou vodou. Na kožu by sa nemalo používať žiadne mydlo ani krémy, koža sa nemá  trieť a rozhodne sa na čistenie nesmú používať vlhčené obrúsky pre bábätká, ktoré obsahujú alkohol, pretože by mohli zničiť celý povrch telíčka. Ak chceme miminko navoňať, je možné navoňať len oblečenie, na kožu sa nesmie nič také aplikovať. Je dobré si pamätať, že toto miminko je stále čisté a nemá rado vodu. NIKDY HO NEKÚPTE!
  • Používanie čiapočiek môže poškodiť kresbu vlasov, spôsobiť jej oder, nedávajte jej ich.
  • Radíme, aby ste  nevkladali miminku dudlík, pery miminka sa dotykom otierajú. Neustálym používaním dudlíka alebo flašky sa môže poničiť lesk a farba pier. Ak chcete miminko zachovať v bezchybnom stave, nepoužívajte dudlík.
  • Pri čistení očí je nutné byť veľmi opatrný, riasy sú z prírodného vlákna a sú veľmi jemné, kvôli manipulácii alebo časom sa môžu poškodiť.
  • S ručičkami a nožičkami miminka sa môže pohybovať len opatrne  a nenásilne, aby sa nepotrhali. S hlavičkou sa dá len mierne otáčať, aby sa nepoškodilo jej pripevnenie a aby sa nepotrhalo telíčko.
  • Ak má niekto kardiostimulátor, nemusí sa ničoho obávať, miminko neobsahuje žiadne magnety. Každý si ho môže v kľude používať.

 

Bábätká reborn sú pre Vás upravené do dokonalosti ručne. Každému detailu sa venuje pozornosť, nazrite do tajov výroby vo videu nižšie.

antonio

Firma Munecas Antonio Juan bola založená v roku 1958 v údolí Foia de Castalla, ktorá je kolískou výroby hračiek v Španielsku už od konca 19. stročia. Pôvodne malá rodinná firma sa neustále rozrastala až do dnes, firma sa stala popredným výrobcom realistických bábik a bábätiek. Bábiky sú ako živé majú detaily skutočných bábätiek. Telíčka majú buď tvrdé, celé vyrobené z vinylu alebo majú mäkké látkové bruško, hlavičku a končatiny majú z vinyu. Vinyl ktorý je pri výrobe použitý je mäkký  a príjemný na dotyk. Bábiky majú akrylové oči nalepené riasy. Ak ide o bábiku s vlasmi tak sú všívané po celej hlave a dajú sa česať. Ak ich chcete čistiť je dobré použiť prací prášok na umelé vlákna a aviváž, hlavne ich nesušiť fénom alebo iným zdrojom tepla mohol by sa materiál poškodiť.

antonio Juan

 

 

Späť do obchodu